Salon sprzedaży z ekspozycją: ul. Królowej Jadwigi 11, 05-120 Legionowo
tel.: (22) 774-03-49 tel. kom.: 607-290-502

Drzwi techniczne

Drzwi przeciwpożarowe lub drzwi techniczne, to element prawie każdej budowli. W tych konstrukcjach najważniejsza jest trwałość i niezawodność. Na specjalne życzenie można dopasować ich wygląd do otoczenia, stosując wybrany kolor z bogatej palety RAL.
Często przesądzają o naszym bezpieczeństwie. Drzwi profilowe, to z kolei element eksponowany, a jednocześnie pozwalający na dostęp światła dziennego. Drzwi zostały opracowane w taki sposób, aby można było je zmontować zarówno wewnątrz domów i mieszkań, w szkołach, a także w biurach oraz obiektach przemysłowych. Pozwalają na połączenie dwóch ważnych aspektów – funkcjonalności oraz estetyki. Ponieważ są mocne i wytrzymałe, znakomicie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania.

FUNKCJONALNE

Bogata oferta kolorów, wiele możliwości zastosowania i specjalna konstrukcja umożliwiająca uzyskanie różnych kierunków otwierania sprawiają, że drzwi stalowe płaszczowe stanowią uniwersalne rozwiązanie. Wybierając stalowe drzwi płaszczowe, możesz wybierać spośród wielu opcji dodatkowego wyposażenia.

TRWAŁE

Korzystając z nowatorskich rozwiązań technologicznych w połączeniu z najwyższej klasy materiałami, uzyskujemy drzwi o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, odpornej na czynniki fizyczne i atmosferyczne.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Konstrukcję drzwi płaszczowych tworzy pełne lub przeszklone skrzydło i stalowa ościeżnica z kształtowników profilowanych, co gwarantuje niezawodną pracę przez długie lata.

UNIWERSALNY MONTAŻ

Specjalnie opracowana konstrukcja gwarantuje szybki i prosty montaż.