Salon sprzedaży z ekspozycją: ul. Królowej Jadwigi 11, 05-120 Legionowo
tel.: (22) 774-03-49 tel. kom.: 607-290-502

ERBI – Doświadczenie i profesjonalizm od lat

Jeżeli myślicie Państwo o zakupie bramy, z pewnością możemy zaproponować rozwiązanie, które spełni Wasze oczekiwania, niezależnie czy będzie to brama garażowa, przemysłowa, ogrodzeniowa czy przeciwpożarowa. Nasza fachowość została udokumentowana w 2000 roku, kiedy uzyskaliśmy status Partnera Autoryzowanego.

Działalność gospodarczą prowadzimy od 1984 roku. Od 1992 roku współpracujemy z firmą HÖRMANN – producentem szerokiej gamy bram, drzwi i napędów. W chwili obecnej możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie dostarczyć, zamontować i serwisować praktycznie każdą bramę.
W naszej branży doświadczenie jest elementem niebagatelnym. Począwszy od analizy potrzeb i oceny warunków montażu, poprzez sam montaż i późniejszy serwis, wieloletnie doświadczenia naszych pracowników są gwarantem powodzenia całego procesu zakupu i instalacji urządzeń. Niestety, niezależnie jak dobre jest urządzenie, błędny wybór lub montaż zniweczą cały wysiłek, poświęcony czas i poniesione koszty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym,

powiększyliśmy grono dostawców o innych producentów znanych i cenionych marek:

Polecają nas

Solidne i profesjonalne podejście do powierzonych zadań.

Zapraszamy do naszego biura handlowego w Legionowie przy ul. Królowej Jadwigi 11,

gdzie możecie Państwo zapoznać się z ekspozycją bram i drzwi. Z bliska przekonacie się o zaletach proponowanych produktów. Na miejscu uzyskacie również fachową poradę naszych pracowników.

Salon sprzedaży z ekspozycją bram i drzwi:
ul. Królowej Jadwigi 11,
05-120 Legionowo
telefon stacjonarny: (22) 774-03-49
telefon komórkowy: 607-290-502
adres e-mail: biuro@erbi.pl