Dla domuPromocje

Promocje – Okazje, Garażowe bramy segmentowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z aktualnymi promocjami na stronie naszego parnera firmy Hormann, zachęcamy do kontaktu w celu omównienia promocji. Garażowe bramy segmentowe teraz w wielu unikatowych wzorach powierzchni Duragrain

Garażowe bramy segmentowe

Garażowe bramy segmentowe Duragrain

Znane dotąd ze swojego bezpieczeństwa, komfortu obsługi i dobrej izolacji termicznej, bramy LPU 42 z eleganckimi szerokimi przetłoczeniami L mogą teraz w szczególny sposób podkreślać indywidualny charakter domu, nadawać mu niepowtarzalny rys.

Oferta Hormann

Hörmann oferuje teraz wiele unikatowych wzorów bram, które do złudzenia przypominają np. beton, zardzewiałą stal, przetarte drewno, bambus i inne najróżniejsze gatunki drewna, jak np. orzech włoski terra, orzech kolonialny, spalony dąb, biały dąb czy drewno tekowe. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii druku, która umożliwia nanoszenie na płytę bramy różnych wzorów z fotograficzną wiernością.

Do wyboru są aż 24 rodzaje powierzchni Duragrain, co pozwala na harmonijne wkomponowanie bramy nawet w bardzo nietypową elewację i zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych gustów. Dla inwestorów oznacza to nowe możliwości aranżacji elewacji i całego otoczenia domu. Powierzchnie bram z serii Duragrain powlekane są wyjątkowo trwałym lakierem ochronnym, dzięki czemu przez długie lata zachowują naturalny, niezmienny wygląd i kolor.

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 1 Średnio: 5]