Salon sprzedaży z ekspozycją: ul. Królowej Jadwigi 11, 05-120 Legionowo
tel.: (22) 774-03-49 tel. kom.: 607-290-502

Bramy rolowane to maksymalna wolna przestrzeń w garażach

Jeżeli myślicie Państwo o zakupie bramy, z pewnością możemy zaproponować rozwiązanie, które spełni Wasze oczekiwania, niezależnie czy będzie to brama garażowa, przemysłowa, ogrodzeniowa czy przeciwpożarowa. Nasza fachowość została udokumentowana w 2000 roku, kiedy uzyskaliśmy status Partnera Autoryzowanego.

Bramy rolowane - montaż

Bramy rolowane to rozwiązanie pozwalające na montaż bramy w garażach, w których uzyskać chcemy maksymalną wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem.

Bramy rolowane są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wyposażone standardowo w nowoczesny napęd.
Start i zatrzymanie bramy rolowanej odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także wpływa na trwałość bramy. Brama rolowana wymaga większego nadproża, ale nie zabiera miejsca pod stropem garażu. Najczęściej jest stosowana w sytuacji gdy montaż bramy segmentowej uniemożliwiają konstrukcje lub instalacje przebiegające pod stropem.

BRAMY ROLOWANE - KOMFORT STAJE SIĘ STANDARDEM

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Charakterystyka:

 • kurtyna wykonana z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
 • w skrajnym dolnym profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłoża
 • kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych i nawija się na wał nawojowy
 • prowadnice aluminiowe montowane wzdłuż bocznych krawędzi otworu
 • sprowadnice wyposażone w uszczelki szczotkowe
 • siłownik rurowy zamontowany w wale nawojowym

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO BRAM ROLOWANYCH

Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

 • Blokada kurtyny w bramie rolowanej zabezpiecza przed podniesieniem kurtyny z zewnątrz.
 • Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają fotokomórki oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa. W przypadku natrafienia na przeszkodę kurtyna bramy cofa się do pozycji otwarcia.
 • Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża.
 • Awaryjne otwieranie bramy od wewnątrz w przypadku braku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby w bramie rolowanej.
 • Awaryjne otwieranie bramy z zewnątrz za pomocą specjalnej korby, stosuje się w przypadku braku dodat-kowego wejścia do garażu.
 • Dwa rodzaje profili - 77 i 100 mm

Materiały do pobrania: