Salon sprzedaży z ekspozycją: ul. Królowej Jadwigi 11, 05-120 Legionowo
tel.: (22) 774-03-49 tel. kom.: 607-290-502

Bramy segmentowe - oferta bram segmentowych ERBI

Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych. Bramy przemysłowe segmentowe wyróżniają się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną, wytrzymałą konstrukcją i harmonijnym designem.

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty, z których składa się płyta bramy, w zależności od zastosowanego typu prowadzenia, mogą być podnoszone płasko pod strop, pionowo nad otworem. Istnieje ponad trzydzieści podtypów prowadzeń, które można zastosować tak, aby brama pracowała bezawaryjnie, jednocześnie omijając różne elementy wewnątrz budynku. Służąc Państwu naszym doświadczeniem dobieramy najkorzystniejsze rozwiązanie.

  • Seria bram F42
  • to bardzo bogata oferta, obejmująca bramy przemysłowe lub aluminium. Naszym zdaniem to produkt dopracowany w najmniejszych szczegółach, skonstruowany tak, aby funkcjonować przez wiele lat. Mnogość elementów opcjonalnych pozwala dostosować konstrukcję do konkretnych wymagań Użytkownika. Bezsprzecznie bramy HORMANN to czołowe produkty z oferty bram przemysłowych. Wyprzedzają one konkurencję, która swoje rozwiązania wprowadza, inspirując się właśnie standardami HORMANN-a.

  • Największa odporność na zarysowania.
  • Jednym z takich rozwiązań są odporne na zarysowania przeszklenia z tworzywa sztucznego DURATEC®. To technologia utwardzania powierzchni przeszkleń, stosowana np. w motoryzacji do ochrony reflektorów. W bramach HORMANN jest to standard nie wymagający dopłat. Przeszklenia z tworzywa sztucznego DURATEC® w bramach segmentowych firmy Hörmann są wyjątkowo odporne na zarysowania.

  • Drzwi przejściowe bez wystającego progu
  • Wyjątkowo płaski próg ze stali nierdzewnej z zaokrąglonymi krawędziami ułatwia przejazd wózków narzędziowych lub transportowych. Brak wystającego progu eliminuje niebezpieczeństwo potknięcia się przy przechodzeniu przez drzwi oraz po prostu ułatwia codzienną komunikację. Drzwi przejściowe bez wystającego progu eliminują ryzyko potknięcia i skaleczenia się podczas codziennego przechodzenia przez drzwi. Wyjątkowo płaski próg ze stali nierdzewnej z zaokrąglonymi krawędziami ułatwia przejazd wózków narzędziowych lub transportowych.

Materiały do pobrania: