Salon sprzedaży z ekspozycją: ul. Królowej Jadwigi 11, 05-120 Legionowo
tel.: (22) 774-03-49 tel. kom.: 607-290-502

Drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne

Pożar i powstający dym stanowią poważne zagrożenie dla życia ludzkiego. Tym większe znaczenie ma wyposażenie budynków w bezpieczne drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne. Użytkownicy mogą polegać na niezawodności atestowanych drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych.

Drzwi dźwiękoszczelne

Hałas obniża zdolność koncentracji, a także może powodować stres i przewlekłe choroby. Dlatego ważne jest jak najlepsze jego tłumienie w miejscach, gdzie dochodzi do jego powstania. Drzwi dźwiękoszczelne znacznie wpływają na ograniczenie hałasu, ponieważ ich wskaźnik izolacyjności akustycznej wynosi nawet 61 dB.

Drzwi przeciwwłamaniowe

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Drzwi o zwiększonej odporności na włamanie spełniają wymagania normy PN-EN 1627. Wraz z odpowiednim wyposażeniem (zamek przeciwpaniczny, okucia osłonowe oraz dźwignie przeciwpaniczne) mogą pełnić również funkcję ewakuacyjną spełniając wymagania normy PN-EN 1125.

Drzwi wielofunkcyjne

Do magazynów i biur, wewnątrz i na zewnątrz budynków, z wyposażeniem specjalnym lub bez – bogata oferta drzwi wielofunkcyjnych spełnia najbardziej różnorodne oczekiwania.

STALOWE DRZWI PŁASZCZOWE ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Uniwersalne, praktyczne i dopasowane do każdego obiektu

FUNKCJONALNE

Bogata oferta kolorów, wiele możliwości zastosowania i specjalna konstrukcja umożliwiająca uzyskanie różnych kierunków otwierania sprawiają, że drzwi stalowe płaszczowe stanowią uniwersalne rozwiązanie. Wybierając stalowe drzwi płaszczowe, możesz wybierać spośród wielu opcji dodatkowego wyposażenia.

TRWAŁE

Korzystając z nowatorskich rozwiązań technologicznych w połączeniu z najwyższej klasy materiałami, uzyskujemy drzwi o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, odpornej na czynniki fizyczne i atmosferyczne.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Konstrukcję drzwi płaszczowych tworzy pełne lub przeszklone skrzydło i stalowa ościeżnica z kształtowników profilowanych, co gwarantuje niezawodną pracę przez długie lata.

UNIWERSALNY MONTAŻ

Specjalnie opracowana konstrukcja gwarantuje szybki i prosty montaż.