Promocje

Brama UniPro – „Czyste Powietrze”

Brama UniPro spełnia wymagania programu „Czyste Powietrze”

czyste powietrze

Przed nami trzeci rok trwania programu Czyste Powietrze, w ramach którego można uzyskać dotację na termomodernizację domów. Wsparcie może dotyczyć nie tylko wymiany źródła ciepła, ale również kompleksowej modernizacji stolarki. Ponadto w tym roku zaczynają obowiązywać nowe Wytyczne Techniczne definiujące wymagania stawiane budynkom i wyraźnie zaostrzające warunki (współczynnik U), które muszą spełniać okna, bramy garażowe i drzwi montowane w domach.
W naszej ofercie Klienci znaleźć mogą komplet stolarki spełniający wymagania stawiane przez WT2021 oraz program „Czyste Powietrze”. Wśród bram garażowych WIŚNIOWSKI dedykowane budownictwu energooszczędnemu są UniTherm i PRIME – mogą one pochwalić się ponadprzeciętnym w skali rynku parametrem U.
Dzięki zmianom konstrukcyjnym bram UniPro teraz również ten produkt w pełnym zakresie wymiarowym (patrz tab.1) bez żadnych dodatkowych rozwiązań czy dopłat uzyskuje parametr U na poziomie 1,3 i niższym.
Dzięki temu Państwa i nasi Klienci korzystający z dotacji programu „Czyste Powietrze” mogą wybierać pomiędzy bramami garażowymi z trzech półek cenowych.

Co zmieniło się w bramie UniPro?
Lepsze parametry izolacyjności termicznej bram UniPro udało się uzyskać dzięki zastosowaniu nowych, dwulistkowych uszczelnień bocznych, rozwiązaniu, które stało się standardem w bramach UniPro. Klienci nie muszą więc dopłacać – z czym można spotkać się u innych producentów – by uzyskać doskonały produkt spełniający wymagania Wytycznych Technicznych 2021 i popularnych programów termomodernizacyjnych.

Sztandarową bramą segmentową WIŚNIOWSKI w kontekście termomodernizacji pozostaje brama UniTherm. Ten dedykowany budownictwu energooszczędnemu projekt gwarantuje o ponad 20% lepszy parametr U niż rynkowe standardy. Za tymi liczbami idą konkretne korzyści widoczne w niższych rachunkach za ogrzewanie.

Parametr U – jak mówić o nim Klientom?
O tym, jak mówić o współczynniku U dowiecie się Państwo z krótkiego filmu. Jakub Leśniak, specjalista ds. szkoleń, tłumaczy w nim, dlaczego parametr ten jest tak istotny i jak wpływa na komfort codziennego życia.

WIŚNIOWSKI dla termomodernizacji. Stolarka spełniająca wymagania „Czystego Powietrza”.

Program „Czyste Powietrze” pozwala na uzyskanie dotacji do 30 lub nawet 37 tysięcy złotych – w zależności od dochodu inwestora i rodzaju przeprowadzonych prac. Najważniejsze jednak jest to, że program obejmuje kompleksowe prace termomodernizacyjne, nie dotyczy jedynie wymiany źródła ciepła. Bez trudu można więc rozliczyć w jego ramach wymianę stolarki i ocieplenie budynku. W ofercie firmy WIŚNIOWSKI wymagania programu „Czyste Powietrze” spełniają bramy segmentowe PRIME, UniTherm oraz UniPro, a także drzwi NOVA i CREO oraz okna PVC PRIMO 82.

Trwający program dotacji to dla Państwa i całej branży szansa na udzielenie dotacji. Potwierdzają to liczby: w ciągu dwóch lat trwania programu „Czyste Powietrze” złożono przeszło 170 tysięcy wniosków i udzielono dotacji oraz pożyczek na
łączną kwotę pond 3 miliardów 200 milionów złotych! Tylko od maja 2020 – a więc od momentu uruchomienia nowej odsłony „Czystego Powietrza” – Polacy otrzymali wsparcie w termomodernizacji na poziomie niemal 350 milionów złotych.
To olbrzymie kwoty, które w dużej części są przeznaczane na wymianę domowej stolarki.
Ulga podatkowa programu „Czyste Powietrze” i łączącej się z nią termomodernizacyjnej (która umożliwia odliczenie od podatku
nawet 53 tysięcy złotych).

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 2 Średnio: 5]