Bramy garażoweDla domu

Bramy rolowane

bramy rolowaneBramy rolowane to maksymalna wolna przestrzeń w garażach.
Jeżeli myślicie Państwo o zakupie bramy, z pewnością możemy zaproponować rozwiązanie, które spełni Wasze oczekiwania, niezależnie czy będzie to brama garażowa, przemysłowa, ogrodzeniowa czy przeciwpożarowa.

Nasza fachowość została udokumentowana w 2000 roku, kiedy uzyskaliśmy status Partnera Autoryzowanego.

Bramy rolowane – montaż

Wybór taki pozwala na montaż bramy w garażach, w których uzyskać chcemy maksymalną wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem.
Bramy rolowane są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wyposażone standardowo w nowoczesny napęd.
Start i zatrzymanie bramy rolowanej odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także wpływa na trwałość bramy. Brama rolowana wymaga większego nadproża, ale nie zabiera miejsca pod stropem garażu. Najczęściej jest stosowana w sytuacji gdy montaż bramy segmentowej uniemożliwiają konstrukcje lub instalacje przebiegające pod stropem.

Komfort staje się standartem

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.
Charakterystyka:

 • kurtyna wykonana z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
 • w skrajnym dolnym profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłoża
 • kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych i nawija się na wał nawojowy
 • prowadnice aluminiowe montowane wzdłuż bocznych krawędzi otworu
 • sprowadnice wyposażone w uszczelki szczotkowe
 • siłownik rurowy zamontowany w wale nawojowym
bramy1bramy2

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o bramach garażowych

Funkcjonalność i bezpieczeństwo bram garażowych

Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

funkcjonalność i bezpieczeństwo

 1. Blokada kurtyny w bramie rolowanej zabezpiecza przed podniesieniem kurtyny z zewnątrz.
 2. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają fotokomórki oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa. W przypadku natrafienia na przeszkodę kurtyna bramy cofa się do pozycji otwarcia.
 3. Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża.
 4. Awaryjne otwieranie bramy od wewnątrz w przypadku braku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby w bramie rolowanej.
 5. Awaryjne otwieranie bramy z zewnątrz za pomocą specjalnej korby, stosuje się w przypadku braku dodat-kowego wejścia do garażu.
 6. Dwa rodzaje profili – 77 i 100 mm

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o bramach rolowanych

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 2 Średnio: 5]