Bramy garażoweDla domu

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe to obecnie najpopularniejsze i najbardziej optymalne rozwiązanie stosowane w garażach indywidualnych.

bramy garażoweSą to produkty wygodne w obsłudze a odpowiednio zainstalowane i serwisowane będą służyły wiele lat. Napędy do bram sprawią, że użytkowanie bramy będzie wygodne i bezpieczne. Nie będziecie Państwo musieli opuszczać samochodu w deszcz lub ciemną nocą. Cichy o dużej kulturze działania napęd spowoduje również, że cała brama będzie funkcjonować bezawaryjnie. Wieloletnia gwarancja świadczy o jakości stosowanych rozwiązań. Duży wybór kolorystyki i wykończeń bram pozwala na ich wkomponowanie w każdy projekt. W połączeniu z drzwiami wejściowymi będą stanowiły ozdobę i wizytówkę Państwa domu.

pełna harmoniadrzwi przejściowe
Pełna harmonia
Bramy Hörmann to konstrukcja przemyślana i rozwijana przez ponad 30 lat. Tutaj wszystko pasuje do siebie wzajemnie. Długotrwała ochrona przed działaniem czynników atmosferycznych.
Drzwi przejściowe
Drzwi przejściowe to bardzo praktyczne rozwiązanie. Nie trzeba otwierać całej bramy aby wejść do garażu po np. rower. Kilkumilimetrowy próg nie będzie przeszkadzał gdy chcemy go wyprowadzić.
spokój i bezpieczeństwoodporne na zarysowania
Spokój i bezpieczeństwo
Osoby niepowołane nie dostaną się do Waszego domu, mechanizm blokujący to absolutnie skuteczne rozwiązanie.
Wyjątkowo odporne na zarysowania
Przeszklenia z tworzywa DURATEC® w bramach Hörmann to podobna technologia jak w reflektorach samochodowych.

Stać Państwa na ten komfort
Bramy garażowe segmentowe są badane i certyfikowane zgodnie z wysokimi wymogami normy europejskiej PN-EN 13241-1. Przy pomocy listy kontrolnej bezpieczeństwa można sprawdzić, czy Państwa stara brama garażowa spełnia obowiązujące europejskie normy bezpieczeństwa.

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o bramach garażowych

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 2 Średnio: 5]