Bramy przemysłoweDla przemysłu

Bramy do nietypowych zastosowań

bramy do nietypowych zastosowańBramy do nietypowych zastosowań – Bramy uchylne do intensywnej eksploatacji. Łatwość indywidualnej aranżacji.

Bramy z serii ET i ST to rozwiązania stworzone do pracy intensywnej. Pomimo takiego przeznaczenia nie wymagają częstej konserwacji a ich trwałość jest wyjątkowa. Wszystko to osiągnięto zachowując szczególną cichobieżność. Trwała i wytrzymała konstrukcja pozwala na wykonanie pokrycia płaszcza bramy według indywidualnego gustu. Brama może być montowana „w otworze” przez co pokrycie bramy można zlicować z elewacją, tworząc jednolitą płaszczyznę „ukrywającą” bramę

Ekonomiczne i kompleksowe rozwiązanie z możliwością wszechstronnej aranżacji
Uchylne bramy do garaży zbiorczych to konstrukcje wyjątkowo trwałe i ciche. Mechanizm przeciwwagi jest praktycznie niezużywający się nawet przy dużej częstotliwości działania. Stąd koszt konserwacja i eksploatacji bram jest znikomy.

Poza trwałością i cichobieżnością konstrukcja zapewnia możliwość indywidualnej aranżacji. Oprócz wariantów proponowanych przez producenta, możemy dostarczyć samą konstrukcję bramy przystosowaną do wypełnienia przez Użytkownika. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania wyglądu bramy do elewacji budynku. Możliwe staje się takie wkomponowanie bramy, aby „zlała” się z bryłą budynku.

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o bramach do nietypowych zastosowań!

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 1 Średnio: 5]