Bramy przemysłoweDla przemysłu

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne – bramy do zadań specjalnych. Bramy szybkobieżne, to bramy stosowane w sytuacjach, gdzie Użytkownikowi zależy na jak najkrótszym czasie odsłonięcia otworu bramy.

bramy szybkobieżne

Takie rozwiązanie oszczędza energię konieczną do utrzymania temperatury w danych pomieszczeniach, jednocześnie nie stanowi bariery spowalniającej komunikację przez bramę. Są również sytuacje gdzie niezbędne jest utrzymanie różnicy ciśnień pomiędzy pomieszczeniami, wtedy też bramy szybkobieżne są elementem niezbędnym.
Bramy szybkobieżne mogą być również stosowane np. do garaży zbiorczych, zwiększając komfort ich użytkowania.

Bramy szybkobieżne wewnętrzne i zewnętrzne

przemyslowe bramy szybkobieżneszybkobieżne bramy przemysłowe

Typy bram szybkobieżnych

Mogą one występować jako elastyczne bramy z tworzywa sztucznego, stalowe, ocieplane bramy rolowane spiralne lub segmentowe. Niektóre z nich mają podwyższoną izolacyjność akustyczną (do 31dB), inne współczynnik izolacyjności termicznej U=0,3 W/m²K (bramy do chłodni), jeszcze inne przeznaczone są do szczególnie dużych otworów. W sprzedaży ERBI bramy szybkobieżne do użytku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, rozsuwane lub rolowane gwarantujące szybkie zamykanie przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Oferta bram w kilku grubościach i różnej odporności na porywy wiatru. Różnorodność oferty oraz dodatków pozwala na optymalny dobór urządzeń do potrzeb klienta i gwarantuje satysfakcję z użytkowania.

Brama szybkobieżna przeznaczona do użytku wewnętrznego

Brama szybkobieżna przeznaczona do użytku wewnętrznegoMożna nią zabudować otwory o powierzchni do 12m². Materiał bramy wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa o grubości 1 mm, prowadnice boczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Jest odporna na porywy wiatru do 30 km/h. Gwarantuje szybkie zamykanie i otwieranie z prędkością 0,8 m/ sek przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa .Zastosowane zabezpieczenia są zgodne z normą EN 13241-1. Bramy są proste w obsłudze, posiadają dodatkowe zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania oraz awaryjne otwieranie umożliwiające otwarcie bramy nawet w przypadku braku zasilania. Wykonywane są w sześciu podstawowych kolorach: RAL 9010, RAL 7038, RAL 5010, RAL 6024, RAL1003, RAL

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej!

Brama szybkobieżna przeznaczona do użytku zewnętrznego i pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

Brama szybkobieżna przeznaczona do użytku zewnętrznegoMożna ją wykonać do szerokości 12m ponieważ do wykonania bramy stosuje się wzmocniony materiał o grubości 1,5 mm, dodatkowo stosuje się wzmocnienie poprzeczne ze zintegrowanymi rolkami bocznymi, co zwiększa wytrzymałość bramy na napory wiatru nawet do 80 km/h. Szybkie zamykanie i otwieranie z prędkością od 0,5 do 0,8 m/ sek przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa – zastosowane zabezpieczenia są zgodne z normą EN 13241-1. Bramy są bardzo proste w obsłudze, posiadają dodatkowe zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania oraz awaryjne otwieranie umożliwiające otwarcie bramy nawet w przypadku braku zasilania. Wykonywane są w sześciu podstawowych kolorach: RAL 9010, RAL 7038, RAL 5010, RAL 6024, RAL1003, RAL 3002

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej!

Bramy szybkobieżne – w wersji standardowej ze sterowaniem FU/

Bramy szybkobieżne - w wersji standardowej ze sterowaniemBramy szybkobieżne stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi oraz wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej!
Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 5 Średnio: 5]