Promocje

Promocja na okna, bramy, drzwi do 15.02.2021

Promocja na okna, bramy, drzwi do 15.02.2021
Skorzystaj z wyjątkowej oferty na okna, bramy* i drzwi!
Przygotowaliśmy ją specjalnie dla Ciebie, byś mógł żyć wygodnie, a równocześnie dbać o środowisko i bliskich.

Energooszczędne okna PVC PRIMO

promocja okna pvcz pakietem trzyszybowym w cenie dwuszybowego – cieplejsze o 36%!
Okna oddzielają i łączą Cię z otoczeniem domu. Wpuść do wnętrza światło, chroniąc się przed chłodem i hałasem. Wybierz okna, które dadzą Ci to wszystko. Tylko teraz w oknach PVC PRIMO 82 otrzymasz pakiet trzyszybowy w cenie dwuszybowego. To nawet o 36% lepsza termoizolacja dla Twojego domu! Lubisz dobry design? Wybierz okna w kolorze ciemnoszary jedwab, który jest prawdziwym hitem tego sezonu. Tylko do końca grudnia dostępny jest on w cenie kolorów standardowych.
Zobacz teraz okna PVC

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o oknach PVC!

Inteligentna i ciepła brama UniTherm

promocja brama garażowaUniTherm to brama zaprojektowana specjalnie dla budynków energooszczędnych i pasywnych. Dzięki niej obniżysz rachunki i będziesz mógł się cieszyć doskonałym designem frontu domu. Jej automatyczna wersja to najbardziej komfortowa propozycja dla Twojej rodziny, bo wystarczy smartfon, by mieć pełną kontrolę nad wjazdem do garażu z każdego miejsca na świecie. Teraz to jeszcze prostsze, bo by otrzymać superciepłą bramę UniTherm z inteligentnym napędem Metro SMART io, wystarczy dopłacić jedynie 15% do automatycznej bramy UniPro z napędem Metro RTS.
Zobacz teraz bramy garażowe

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o bramach garażowych!

Ekonomiczne drzwi NOVA

promocja drzwiTwój dom ciepły i piękny od samego wejścia. Drzwi NOVA doskonale chronią przed chłodem, a równocześnie dają Ci szerokie możliwości personalizacji i dopasowują się do Twoich potrzeb. Marzysz o domu idealnym? Skorzystaj z doskonałego rabatu -10% na drzwi NOVA, które w pełnym zakresie wymiarowym spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”!
Zobacz teraz drzwi wejściowe

*Promocja dotyczy następujących wzorów drzwi NOVA: 001, 009 – 015, 018, 021 oraz 022.

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o drywich!

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 1 Średnio: 5]