Dla domuNapędy bram

Napędy bram garażowych

Napędy do bram garażowych
Napędy bram garażowych – Komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu. Siedząc w samochodzie możesz otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada.

Dzięki napędom przy pomocy pilota szybko, bezpiecznie i wygodnie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie opuszczając auta. Firma Erbi oferuje nowoczesną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic / Metro, jego tańsza wersja ProMatic / Intro oraz ekonomiczny EcoLift. Niezależnie od wyboru możesz mieć pewność najwyższej jakości.
Szybkie otwieranie bramy
SupraMatic to szybkość i niezawodność. Pełne otwarcie garażu zajmie mniej niż 10 sekund. Przy tym łagodnie wystartuje i zatrzyma się, bez szarpnięć i stuków, zapewniając trwałość reszcie konstrukcji, a w nocy niepotrzebnie nie obudzi domowników.
kompletny system

Napędy bram garażowych kompletny system

Firma Erbi oferuje system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Decydując się na komplet unikasz konieczności stosowania dodatkowych elementów łączących produkty różnych firm.

Gwarantowana jakość

Wieloletnie doświadczenie, nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system kontroli jakości. Dzięki nim możemy udzielić 5 lat gwarancji na napędy. Funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania oszczędza bramę i napęd, cichy w każdej fazie pracy bramy.

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej o komletnym systemie otwierania bram!

Sterownie radiowe BiSecure

sterowanie radioweSystem BiSecure, to nowoczesne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo (kodowanie) i komfort użytkowania. Dwukierunkowa komunikacja pilota z odbiornikiem pozwoliła uruchomić nowe funkcje kontrolne. Zdalne sprawdzanie za pomocą sterownika radiowego (np. z sypialni) czy brama jest zamknięta.

Niezawodny mechanizm automatycznego zatrzymania

Napędy wyposażone są w mechanizm wyłączający napęd, jeżeli brama na swojej drodze natrafi na przeszkodę. Zaawansowane algorytmy informują napęd czy gwałtowne zwiększenie oporów ruchu zwiastują kolizję. Aby podwoić stopień zabezpieczenia można zastosować fotokomórkę, która zatrzyma bramę zanim ta fizycznie natknie się na przeszkodę.

Opatentowany mechanizm pasa zębatego

Zastosowany pas zębaty napędów, wzmocniony włóknem kevlarowym jest szczególnie odporny na rozerwanie i cichy w eksploatacji. Nie wymaga smarowania i nie narazi Twojego samochodu na zabrudzenie kapiącym olejem. Jest to zasadnicza zaleta w stosunku do napędów łańcuchowych lub wrzecionowych. Automatyczny mechanizm naciągu pasa nie wymaga uwagi Użytkownika. Zawsze zapewni odpowiednie napięcie zapewniając zawsze płynny i cichy bieg bramy.

Indywidualny komfort obsługi

Indywidualny komfort obsługiProponujemy różne przenośne i stacjonarne akcesoria podnoszące komfort i funkcjonalność bram i napędów. Począwszy od mikronadajników, poprzez sterowniki kodowe i czytniki odcisków palców, po rozwiązania szczególne (akumulatory awaryjne, zasilanie solarne).

Spokój i bezpieczeństwo

Napędy wyposażone są w mechaniczny element ryglujący. Nikt niepowołany nie może otworzyć Waszej bramy. Ryglowanie odbywa się automatycznie po zamknięciu bramy. Nie musisz zaprzątać sobie tym pamięci.

 

Zadzwoń teraz, lub napisz, dowiedz się więcej o napędach bram garażowych!

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Total: 1 Średnio: 5]